درباره دوره آموزش اندروید

دوره آموزش اندروید ، دوره ای کاربردی برای برنامه نویسی سیستم عامل اندروید می باشد. اندروید (Android) نام سیستم عامل موبایل است که توسط شرکت گوگل توسعه داده میشود. این سیستم عامل اپن سورس بوده و هسته اصلی آن نیز سیستم عامل قدرتمند لینوکس می باشد .

دوره آموزش اندروید یاد خواهید گرفت که چگونه با استفاده از اندروید برای سیستم های مختلف برنامه بنویسید به عنوان مثال موبایل ها ، نوت بوک ها ، GPS ها و همچنین به این لیست به زودی تلویزیون ها افزوده خواهد شد . گوگل در آینده قصد دارد Google TV را برای این پلت فرم معرفی کند.

دوره آموزش اندروید ، دوره ای ضروری برای تمام کسانی است که قصد ایجاد اپلیکیشن های کاربرد ی بر اساس این سیستم عامل قدرتمند گوگل را دارند.

سرفصل های دوره آموزش اندروید

دوره آموزش اندروید مشهد

آموزش اندروید استودیو

آموزش اندروید استدیو

آموزش اندروید استودیو یکی دیگر ازمباحث دوره آموزش اندروید می باشد ، اندروید استودیو جدیدترین محیط توسعه ای است که گوگل به صورت رسمی معرفی کرده است و امکانات متنوعی را برای ایجاد اپلیکیشن در اختیار برنامه نویس قرار می دهد. در بحث آموزش اندروید استودیو نحوه ساخت اپلیکیشن در این محیط توسعه وگرفتن خروجی نهایی برای ارائه آن به کاربران در بازار یاGoogle play Store توضیح داده می شود. برای آشنایی بیشتر با این محیط برنامه نویسی اندروید می توانید از فیلم آموزش android studio استفاده کنید

سرفصل های آموزش اندروید استودیو

  • معرفی JDK و SDK و ورژن های مختلف آن :JDK و SDK پیش نیاز های نصب اندروید استودیو و ایجاد اپلیکیشن اندرویدی می باشند.
  • آموزش نصب اندروید استودیو : مراحل نصب اندروید استودیو و بررسی نکات نصب
  • ایجاد پروژه در اندروید استودیو :آموزش اندروید استودیو شامل معرفی انواع پروژه در این محیط توسعه و بررسی ساختار آنها است .
  • شبیه ساز ها در اندروید استودیو :یکی دیگر از مباحث آموزش اندروید استودیو کار با شبیه سازها برای اجرای اپلیکیشن ها و تست میباشد .
  • خطا یابی و رفع خطا در اندروید استودیو :پیدا کردن خطاهای موجود و رفع کردن انها یکی از موضوعات مهم آموزش اندروید استودیو می باشد .

برنامه نویس اندروید کیست ؟ و دوره آموزش اندروید چگونه ما را تبدیل به یک برنامه نویس می کند

توسعه روز افزون بازار تلفن های همراه و پیشرفت چشمگیر ابزار ها و برنامه های کاربردی مختلف در طی دهه گذشته ، باعث شده است که تلفن همراه به عنوان جزئی جدائی ناپذیر از زندگی افراد تبدیل شود به همین دلیل شرکت بزرگی همچون گوگل با سیستم عامل اندروید به این بازارپر رونق وارد شد . برنامه نویس اندروید با استفاده از این سیستم عامل قدرتمند و منبع باز گوگل به تولید برنامه های کاربردی مورد نیاز خود می پردازد . به طور کلی ، یادگیری سیستم عامل اندروید بسیار ساده است و گوگل کتابخانه های مختلفی را برای پیاده سازی هر چه بهتر برنامه های کاربردی مختلف عرضه کرده است.

+ |
نوشته شده توسط برنامه نویسان مشهد در پنجشنبه 17 آبان 1397
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
بازی